Работ в базе: 8081   

Реферати

Велика колекція рефератів з різних тем і предметів.


Курсові

Курсові роботи з багатьох предметів.


Лекції

Лекційний матеріал з різних предметів.


Шпаргалки

Все що рятує від нестачі знань.


Лабораторні

Роботи з практичної частини навчання.Головна / Архітектура / Реферати / Риси європейського бароко в українській архітектурі
Назва роботи:Риси європейського бароко в українській архітектурі
Предмет:Архітектура
Тип роботи:Реферати
Автор:-
Архів (.zip):
        
Риси європейського бароко в українській архітектурі

Краткое содержание работы


Зміст

1. Риси європейського бароко в українській архітектурі
2. Типи будівель
3. Визначні будівничі доби бароко
Висновки
Список використаної літератури
1. Риси європейського бароко в українській архітектурі

Розглядаючи розвиток архітектури на Україні в XVII ст., треба відмітити, що він відбувався в особливих історичних умовах. Період польського панування, напади татар, період визвольної війни, приєднання українських земель до Росії в наслідок Переяславської ради, період Руїни, коли українські землі входили до складу різних держав - все це зумовило особливості розвитку української архітектури XVI - XVIII ст.
Архітектура України XVI-XVIII ст. розвивалась на самобутній давньоруській основі. Для цього періоду характерним є поступове проникнення в будівництво національних, народних рис, з одного боку, і зменшення церковних впливів та збільшення світських елементів, заповнення релігійних сюжетів образами, взятими з реального життя, ширше зображення природи, почуттів і переживань людини, більш гуманістичний зміст і реалістичні форми художніх витворів - з другого.
З активізацією суспільного життя в архітектурі намічається небувале піднесення. Хоч для будівництва через історичні умови цей період був надзвичайно несприятливим, проте на Україні будувалося багато і повсюдно. Будівельна програма включала в себе відновлення зруйнованих і будівництво нових міст, зведення оборонних споруд, арсеналів, храмів, житла. Саме перевага світського будівництва є визначальною рисою тогочасної архітектури.
Живучи спільним мистецьким життям із Західною Європою, Україна й на цей раз переймає новий напрям у мистецтві цілої Європи -- стиль бароко. Бароко в перекладі з італійської означає химерний, чудернацький. Так називають мистецький стиль, який панував у ......
.Коментарі до роботи " Риси європейського бароко в українській архітектурі"


E-mail: abc-english@yandex.ru
Copyright © 2012 :: uaReferat.abc-english-grammar.com